Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pensa naistekas

Go down 
AutorTeade
Kevin

Kevin


Postituste arv : 24
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Asukoht : Hiiumaa

Pensa naistekas Empty
PostitaminePealkiri: Pensa naistekas   Pensa naistekas Icon_minitimeTeis Dets 07, 2010 11:25 pm

Tervitust! Vahepeal on palju vett merre voolanud ning olen siiski jõudnud otsusele, et Ereliukasest sõidulooma ei tule (raam oli liiga mäda ning tehniline olukord polnud kiita). Siis tuli jälle meelde pooleliolev rotikas, mis juba pikemat aega seisab. Vahepeal on lohvid rändama läinud ning tagumist velge pole hetkel, juurde olen jõudnud hankida keskjooksu, vändad, pedaalid jms pisemat kraami. Ratas on nüüd korralikult juba roostetama hakkanud tänu soolavee lahusele, homme kostitan teid piltidega toimuvast ning räägin natukene pikemalt. Smile


Viimati muutis seda Kevin (Püh Märts 06, 2011 1:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kevin

Kevin


Postituste arv : 24
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Asukoht : Hiiumaa

Pensa naistekas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pensa naistekas   Pensa naistekas Icon_minitimeNelj Dets 09, 2010 9:35 pm

Pildid siis.. algul peale mingi osa kokku komplekteerimist

Pensa naistekas 077765733266e3

Ning peale seda kui olin osad kohad haljakas ajanud ning katnud soolvee lahusega.

Pensa naistekas 079356055afc06

Pensa naistekas 0793560596e332

Pensa naistekas 07935605726373
Tagasi üles Go down
Kevin

Kevin


Postituste arv : 24
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Asukoht : Hiiumaa

Pensa naistekas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pensa naistekas   Pensa naistekas Icon_minitimeEsm Märts 21, 2011 4:29 pm

Ratas ei ole nurka visatud ning tasapidi ehitamine ikka käib. Olen jõudnud vahetada esihargi uue vastu, esimese porilaua vahetasin veel roostetavama porilaua vastu jne. Palju juppe on olemas ning sõidukorra seadmisest on puudu vaid üks õhkupidav lohv. Välimuselt on veel teha palju, praegu asi ikka väga poolik..

üks pilt ka

Pensa naistekas 0825366491ddc0
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pensa naistekas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pensa naistekas   Pensa naistekas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pensa naistekas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Custom naistekas B22 baasil
» Pensa naisteratas
» Pensa tehase jalgratas - 1988
» O: Pensa naisteratta 21B sadula ja esipiduri
» Tänapäevased Pensa tehase (PVZ) rattad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Buildoff :: Buildoff talv 2010/2011-
Hüppa: