Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Barum rehvid

Go down 
2 posters
AutorTeade
ilmar




Postituste arv : 2
Join date : 17/06/2013
Asukoht : Võnnu küla

Barum rehvid Empty
PostitaminePealkiri: Barum rehvid   Barum rehvid Icon_minitimeEsm Juun 17, 2013 9:01 am

kas keegi teab, kust saab Barum jalgratta rehvi? Olen huvitatud 26'' rehvist.
Tagasi üles Go down
oldmoped
Admin



Postituste arv : 439
Join date : 24/01/2010
Asukoht : Eesti, Läänemaa

Barum rehvid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Barum rehvid   Barum rehvid Icon_minitimeEsm Juun 17, 2013 9:07 am

Miks just Barum? Kas tegu on mingi vanaaegse rattaga ja tahtmine samasugused rehvid peale saada, nagu kunagi olid?

Kui nii, siis on 26" väga ebapiisavad andmed - 26" rehvi on päris paljude erinevate pöia mõõtudega - 559, 571, 584, 590, 597 +lisaks veel vajalik laius ka.
Tagasi üles Go down
http://www.moped.ee
ilmar




Postituste arv : 2
Join date : 17/06/2013
Asukoht : Võnnu küla

Barum rehvid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Barum rehvid   Barum rehvid Icon_minitimeEsm Juun 17, 2013 9:23 am

47-559 (26x1,75x2)
Vot on mul selline paranoia, et peaks olema mõlemal rattal ühtemoodi rehv. Tegelt kunagi sai ostetud esirattale sarnane rehv, kuna maastikurehviga sõitmisel maanteel oli suht suur vibra. Tagarattale sai ka rehv vahetatud, aga see kurivaim on defektiga - nimelt hüppab - üks koht on kas kõrgem või raskem vms. kuigi väliselt ei saa midagi aru. Ja siis ma mõtlesin, et kuna Barumi rehv on esirattal ennast hästi üleval pidanud, siis tuleb tagarattale ka see paigaldada. Aga ei mäleta enam, kust ma selle ostsin ja ei leia ka müüjat netis, kes võiks Barumi jalgratta rehvidega tegeleda. Küll on autode rehve lademetes. Ja on ka tõenäosus , et Barum on odavam kui mõni teine.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Barum rehvid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Barum rehvid   Barum rehvid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Barum rehvid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg :: Ostan-
Hüppa: