Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 raamimeister, hea keevitaja

Go down 
3 posters
AutorTeade
kollaneratas




Postituste arv : 2
Join date : 13/02/2012

raamimeister, hea keevitaja Empty
PostitaminePealkiri: raamimeister, hea keevitaja   raamimeister, hea keevitaja Icon_minitimeTeis Veeb 14, 2012 2:28 pm

Juba pikemat aega on küpsenud mõte teostada natuke erilisema ja suurema kapasiteediga jalgratta ehitust.

Kui antud jutt tundub huvi pakkuvat, võta ühendust (56 608090) või kirjuta, suvi pole enam kaugel.

Otsin koostööpartnerit, kes oleks:
- kogemustega asjaline metallitöö alal ja ehk ka tunneks huvi rataste vastu:
- teostama raami disaini ja keevituse viimase sõna (mõtted olemas, näidised ka ja toonorraamid ka leiab kui vaja neid kasutada).
- üldine mehaanika ja asjakohased ülekanded, lisavidinad, mis vaja - pidurisüsteemist kuni ülekandeni.

Olen ise ratastega üksjagu mässanud aga ehitanud veel pole, kokku-lahti võtnud küll ja enamus remonditöid saab ikka tehtud.
Veebis olen surfanud ja igatsugu DIY projekte vaadanud ja midagi ületamatut ei tohiks olla. Raha olen natuke kõrvale pannud, et saaks korraliku ja vastupidavad jupid.

Olemas ka toormaterjal (lapsed) kes oleksid vaja rattaga kooli, lasteaeda ja muidu lõbusõidule viia.

Muidugi saaks taolisi rattaid osta ka laiadest internetiavarustest ja olen suhelnud ka Hollandi tootjatega aga see tundub:
a) mõtetult kallis - hind + transport, odavamatel tunduvad liiga kehvad jupid ja pooled tuleks ise ära vahetada
b) tahaks ise teha ja natuke teistmoodi kui on piltidel, suuremate variatsioonidega
c) viimase variandina saab seda alati kasutada

Loomulikult võib siia ka kommentaare lisada

[img][/img]raamimeister, hea keevitaja Onderwater_Famil_4b719c5d265b2
raamimeister, hea keevitaja Long-John-Cargo-Bike
Tagasi üles Go down
oldmoped
Admin



Postituste arv : 439
Join date : 24/01/2010
Asukoht : Eesti, Läänemaa

raamimeister, hea keevitaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamimeister, hea keevitaja   raamimeister, hea keevitaja Icon_minitimeTeis Veeb 14, 2012 3:12 pm

Mul analoogse projekti tegemine momendil pooleli, raamitükid valmis lõigatud ja torusid koju veetud. Kui hakkasin sobiva pikkusega raamirakist tegema, kus vahel asi ära rihtida ja kokku lasta, läks ilm kahjuks vahepeal väga käest ära ja töökoja pisike ahi ei saanud enam mugava töötemeratuuri hoidmisega hakkama ning selletõttu on asi korraks peatunud.
Kui loomkatsed enda peal tehtud saan ja asjaga rahule jään, siis kui Sa selleks ajaks veel omale meistrit leidnud ei ole, või ka Sind selles küsimuses aidata.
Tagasi üles Go down
http://www.moped.ee
kollaneratas




Postituste arv : 2
Join date : 13/02/2012

raamimeister, hea keevitaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamimeister, hea keevitaja   raamimeister, hea keevitaja Icon_minitimeTeis Veeb 14, 2012 3:26 pm

Olen neid ehitamise pilte kuskil kaenud. Nöörlood ajab asja küll ära ja muidu tundus ka Ok raam ja modifikatsioon olevat.

Kindlasti on teema alumiinium või teras, et kumba raami tegemisel valida. Mõlemal oma head ja vead aga ehk siin foorumi kasutajad oskavad midagi soovitada. Tegelikult juba oman ühte asjamehe kontakti, loodan helistada ja varsti joonistega lagedale tulla, et oleks millegi pealt alustada. Varsti saab ehk ka midagi üles riputada (esmalt ikkagi joonis).

Aga mida rohkem kontakte seda parem
Tagasi üles Go down
vesielukas




Postituste arv : 3
Join date : 18/09/2011
Asukoht : Tallinn

raamimeister, hea keevitaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamimeister, hea keevitaja   raamimeister, hea keevitaja Icon_minitimeNelj Apr 04, 2013 6:32 pm

Kas oled leidnud PÄDEVA raamimeistri? Vajan spets raami elektrijalgrattale.Praegast on kogu kola paigaldatud gt agressori raamile,krt aku mahtus millipealt ära ja muu mudru pidi sinna milli sisse veel minema.Probla on selles, et tahan suuremat akut ning see enam ääei mahu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





raamimeister, hea keevitaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: raamimeister, hea keevitaja   raamimeister, hea keevitaja Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
raamimeister, hea keevitaja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Vaba teema :: Vaba teema-
Hüppa: