Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 9. juulil Paides vanajalgrattaparaad

Go down 
2 posters
AutorTeade
oldmoped
Admin



Postituste arv : 439
Join date : 24/01/2010
Asukoht : Eesti, Läänemaa

9. juulil Paides vanajalgrattaparaad Empty
PostitaminePealkiri: 9. juulil Paides vanajalgrattaparaad   9. juulil Paides vanajalgrattaparaad Icon_minitimeNelj Juun 30, 2011 8:01 pm

Vanajalgrattaparaad 9. juulil Paides - tule osalema ja vaatama!

9. juulil (laupäeval) toimub Paides läbiviidavate Kreisilinnapäevade raames Eesti Jalgrattamuuseumi korraldatud esimene vanajalgrattaparaad. Paraad on ühitatud Paide Kogukonnakeskuse poolt rajatud Welopargi avamisega.

Osavõtt nii pealtvaatajana kui ka osalejana on vaba. St paraadil on oma jalgrattaga oodatud sõitma kõik, kes tunnevad, et nende jalgratas kuulub mingit pidi vanajalgratta või uunikumi staatusesse.

Koguneme kell 10.30 Paides Kogukonnakeskuse hoovis Tallinna tn 9. Orienteeruvalt kell 11 alustame sealt paraadi läbi Paide, kus teeme Keskväljakul (ajaloolisel Raekoja platsil) rahva ees väikese peatuse. Paraadi lõppedes jäävad ajaloolised paraadil osalenud jalgrattad Kogukonnakeskuse hoovi rahvale vaadata.

Täiendav teave - http://weissenstein.blogspot.com/2011/06...aevad.html

Kui Teil on vanaaegne jalgratas, siis tulge kindlasti paraadil osalema - vahet pole, kas sõidate sellega iga päev, pühapäeviti või hoiate seda muuseumieksponaadina. Samuti ei ole vahet, kas see on säilinud algseisus, restaureeritud või sõitmiseks kohandatud.

P.S. Mina olen lihtsalt info edastaja, asjaga ise seotud ei ole, kuigi suure tõenäosusega kohale kavatsen minna.
Tagasi üles Go down
http://www.moped.ee
kuivati




Postituste arv : 21
Join date : 26/01/2010

9. juulil Paides vanajalgrattaparaad Empty
PostitaminePealkiri: Re: 9. juulil Paides vanajalgrattaparaad   9. juulil Paides vanajalgrattaparaad Icon_minitimeNelj Juun 30, 2011 8:20 pm

Ilmselt ise ei osale, kuna mul pole ühtegi paraadiväärilist ratast.

Aga kui tõõd sel päeval pole ja vihma ei saja, siis vaatama lähen kindlasti.


Tagasi üles Go down
 
9. juulil Paides vanajalgrattaparaad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üritused :: kokkusaamised-
Hüppa: