Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Odavad tuled jalgrattale

Go down 
5 posters
AutorTeade
kuivati




Postituste arv : 21
Join date : 26/01/2010

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeEsm Juun 13, 2011 10:03 pm

Alates 1. juulist peavad jalgrattal pimeda ajal põlema tuled.

Seoses sellega otsin mingit odavat tulekomplekti.
Oskab keegi midagi soovitada? Tegu peaks olema kindlasti LED tuledega.
Väga oluline on, et kinnitused oleksid korralikud ja ei laguneks kohe ära.

Odavust ajan sellepärast taga, et nende tuledega oleks vaja vähemalt 4 jalgratast varustada. Lisaks sellele ei teki odavate tulede varguse korral suurt kahju.
Tagasi üles Go down
Soobel

Soobel


Postituste arv : 56
Join date : 25/11/2010
Age : 49

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeEsm Juun 13, 2011 11:17 pm

Ostsin sellised Prismast, aga suht ammu. Olid odavad. Ja sellise ajaloolise omadusega, et ei kukkunudki äärekivilt alla sõites küljest ära. Seni olin neid odavaid vahest ostnud, aga kõik nad lõpetasid kildudena asfaldil. Ehk et pead supermarketitest otsima.
Tagasi üles Go down
Hughes

Hughes


Postituste arv : 97
Join date : 05/09/2010

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeEsm Juun 13, 2011 11:46 pm

Minul on ka paar tuledekomplekti ära lagunenud. Peamiselt nõrga plastmassi tõttu. Lihtsalt murdub ära. Siiani on kõige püsivamad ja vaiksemad olnud bbb esituli ja kampaania raames tasuta Tartu Ülikooli eest saadud tagatuli. Mingeid odavaid hiinakaid kusagilt osta.ee'st ei soovita osta. Mõtekam on poodi minna või netist tellida mõni firmakas nagu seda on bbb. Need ei tohiks koliseda ja kestavad kaua. Vähemalt vastupidavad nad on. Viimastel pimedatel kuudel kasutasin esitulena hoopis firma Tiross pealampi, millel on 13 LEDi ja see tegi tee valgeks küll! Lisaks ei vaja ta patareisid, vaid paned ta lihtsalt juhtmega seina ja aku kestab päris kaua.

Tulede puhul odavust otsida väga ei maksa, vähemalt nii on kogemused näidanud, aga ma usun, et kusagil 10 euroga peaks korraliku saama. Tuled on eemaldatavad ja ma võtan nad alati küljest ära. Ei võta kunagi seda riski, et jätan tuled lahtiselt vargale.
Tagasi üles Go down
kuivati




Postituste arv : 21
Join date : 26/01/2010

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeTeis Juun 14, 2011 10:39 am

Jah, odavat ja head ilmselt ei leia kusagilt.

Kas on kusagilt äkki võimalik soetada sellist komplekti, millega saab eraldi kaasa osta kinnitusi? Siis saaks kõigile ratastele kinnitused külge panna ja sama lampi igal rattal kasutada.
Tagasi üles Go down
plaaster

plaaster


Postituste arv : 40
Join date : 02/02/2010
Asukoht : Tallinn

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeKolm Juun 15, 2011 1:13 pm

Mina soovitaksin sulle Knog'i Frog'e, silikoonkorpus, võid ringi tõsta, kui vaja. Päris võileivahind ei ole, aga seda plastiku-purunemise ohtu pole, ka patakas kestab muhedalt. Aga ainult markeeriv valgus, mitte funktsionaalne. Nägin neid ka Mustamäe Fixuses kunagi, ei tea kas praegu on. Tellisin ise omale Proshopist, neil hind miskine 6 eurtsi tükk, aga kui praegu vaatan, siis saab ainult valge valgusega variante. Aga noh, ka ise kasutan ainult esimese markeeriva valgusena seda. tagatulel võiks rohkem LEDe olla ja laiem nurk.
Tagasi üles Go down
oldmoped
Admin



Postituste arv : 439
Join date : 24/01/2010
Asukoht : Eesti, Läänemaa

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeKolm Juun 15, 2011 5:44 pm

Enamus tänapäevastel tuledel kõige hullem probleem on see, et need on issandkuikoledad ja näevad rohkem välja tulnukate emalaevad kui rattatuled. No ei pane sellist käkki ju oma klassikalisele rattale külge.

Ise olen ma oma kaubavalikusse leidnud ainukese söödava välimusega esitule, kus on ühildatud klassikaline välimus ja sees olevad patarei ja led'id, Marwi toodangust.


Odavad tuled jalgrattale UN-4900bl-AM

Odavad tuled jalgrattale UN-4900cr
Tagasi üles Go down
http://www.moped.ee
kuivati




Postituste arv : 21
Join date : 26/01/2010

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeTeis Jan 17, 2012 3:03 pm

Tõin üleeile Prismast ühed üsna suvalised, kuid mu nõudmistele peaaegu vastavad tuled ära. Kui olin patareid sisse pannud, siis selgus, et esituli polegi valge... see oli hoopis kollane. Klaas oli provokatiivselt valge ning pakendil polnud ka mingisugust informatsiooni, et tuli on kollane tegelikkuses.
Poodi tagasi ei viitsinud viia.

Ei tea, mida politsei kollasest esitulest arvab?

Minu ostetud tuled:
Odavad tuled jalgrattale 201605279c6dfe_l

Odavad tuled jalgrattale 20160531905e72_l
Tagasi üles Go down
Soobel

Soobel


Postituste arv : 56
Join date : 25/11/2010
Age : 49

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeKolm Jan 18, 2012 1:57 pm

Just need, mis minagi ostsin. Et politsei "kollase tule" peale vinguma hakkaks, pead kas ise mingi suurema lolluse tegema, või on politseinik arstlikus komisjonis seevaldi onud ära ostnud. See läks meelestki, et üks tuli kollast näitab, muidu mulle on nad silma paistnud teiste odavtulede kõrval sellega, et ei ole kordagi pidemest välja lennand ja puruks kukkund, mis seniste odavtulede puhul oli tavaline.
Tagasi üles Go down
kuivati




Postituste arv : 21
Join date : 26/01/2010

Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitimeKolm Jan 18, 2012 11:22 pm

Politsei ilmselt kollase tule pärast trahvima tõesti ei hakka ei hakka. Kuid mulle meeldib valge tuli rohkem ning ka liiklusseaduses on valget tuld nõutud. Ja mine sa tea, kui kellegil on halb päev, siis jagatakse kviitungeid võib-olla kergekäelisemalt.

Iseenesest sellised tuled on jah üsna vastupidavad olnud. Olen sarnaseid tagutulesid varem kasutanud, ning parim nende juures on see, et nad on pisikesed ja ei võta taskus palju ruumi.
Üks selline tagutuli on tegelikult õnnestunud ära kaotada. Kuid kadumise ajal oli mul pakiraamil asju täis kott, mis arvatavasti lihtsalt surus selle tule klambri lahti.


Kui keegi juhtub nägema sellist valgelt põlevat tuld kusagil müügis, siis palun teatage selle poe asukoht siia.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Odavad tuled jalgrattale Empty
PostitaminePealkiri: Re: Odavad tuled jalgrattale   Odavad tuled jalgrattale Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Odavad tuled jalgrattale
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Leistangi jalgrattale Minsk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Täiskasvanute rattad :: Tehniline-
Hüppa: