Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 O: Vene rattale kahvlit

Go down 
4 posters
AutorTeade
Hughes

Hughes


Postituste arv : 97
Join date : 05/09/2010

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeNelj Mai 05, 2011 7:43 pm

Rattaks on Zif. Kahvlitoru läbimõõt peab olema 26mm ehk vene ratta standardmõõt. Värvkate või selle kvaliteet pole oluline. Peamine on, et kahvel sõidu ajal ei kisuks. Kõverat või ebasobivalt paindunud kahvlit ei soovi! Kahvlitoru pikkus on 21cm.

Sooviks analoogset:
O: Vene rattale kahvlit 084131421579a8


Viimati muutis seda Hughes (Laup Mai 14, 2011 1:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
oldmoped
Admin



Postituste arv : 439
Join date : 24/01/2010
Asukoht : Eesti, Läänemaa

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeNelj Mai 05, 2011 8:44 pm

26x1 keermega on tõesti peaaegu kõik nõukogude esihargid... raamist läbimineva toru pikkused on aga erinevatel tehastel ja erinevatel mudelitel erinevad. Natukene varieerusid ka esihargi harude pikkused ja painded.

Soovitav oleks Sul vähemalt raamist läbimineva toru pikkus ära mõõta ja kuulutusse lisada, siis oleks sobiva saamine Sul tunduvalt reaalsem - mul endagi esiharke ikka vedeleb, aga kõik need natukene erinevad.
Tagasi üles Go down
http://www.moped.ee
Hughes

Hughes


Postituste arv : 97
Join date : 05/09/2010

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeReede Mai 06, 2011 7:42 pm

Selle peale ei tulnudki, et naisteratta kaela osa võib suurem olla kui Turistidel. Igal juhul on kahvlitoru pikkuseks 21cm. On teil pakkuda sobivad kahvlit? Nagu öeldud pole värvkate või roostekogus oluline. Peaasi, et sirge oleks ja roosteauke poleks. Kroomjupi olemasolu pole ka vajalik. See on mul endal olemas, aga parem oleks kui saaks kohe koos kroomjupiga.
Tagasi üles Go down
Hughes

Hughes


Postituste arv : 97
Join date : 05/09/2010

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeLaup Mai 14, 2011 1:50 pm

Ei ole kellelgi 26x1 keermega ja 20-21cm toru pikkusega kahvlit pakkuda? Varsti oleks plaanis ratas värvimisse saata ja tahaks ikka sirge kahvli kaasa panna.
Tagasi üles Go down
mellpoiss




Postituste arv : 5
Join date : 07/05/2010

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeLaup Mai 14, 2011 8:55 pm

Oma säärekaprojektidega seoses kolistasin täna sellises kohas : http://velonaut.ee/kontakt/
Usutavasti leiad ka sobiva kahvli sealt, seda vanakooli kola ühtteist ikka paistmas oli.
Tagasi üles Go down
Hughes

Hughes


Postituste arv : 97
Join date : 05/09/2010

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeNelj Juun 09, 2011 11:44 pm

Endiselt otsin kahvlit. Velonaudist öeldi, et neil sellist pole.
Tagasi üles Go down
Soobel

Soobel


Postituste arv : 56
Join date : 25/11/2010
Age : 49

O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitimeReede Juun 10, 2011 6:21 pm

O: Vene rattale kahvlit 08559300305286

Teadsin, et mul on PVZ kahvel olemas, ent polnud kindel, kas selle kola seest üles ka leian. Leidsin siiski. Silma järgi paistab sirge ka. Pärit ühe kohaliku vanaeide ratta alt, vanaeit andis ratta 25a tagasi meie poistekambale, sõitsime selle lõpuks ribadeks ja jagasime juppidena laiali. Ehk et selle sirguses ei maksa kindel olla. Ja kolistamise käigus tuli ka Raleighi kadunud stemm välja, selle üle olen ka õnnelik.

Kahvel asub aga Tallinnas ja ma ei taha selle eest midagi. Niikuinii pole millegile alla panna, parimal juhul võib vintidega vart vaja minna, aga neid on mul teisi ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





O: Vene rattale kahvlit Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Vene rattale kahvlit   O: Vene rattale kahvlit Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
O: Vene rattale kahvlit
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Uus stem vanale rattale
» Taastatud Vene maanteeratas Старт Шоссе
» M: Saljut (kokkupandav 1-käiguline vene jalgratas)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg :: Ostan-
Hüppa: